برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فروش آینه های محدب و مقعر

طبق آمار رسمی بیشتر تصادفات در مسیرهایی اتفاق می افتد.که رانندگان بخاطر پیچ و خم زیاد جاده دید کافی ندارند و متاسفانه دارای خسارت های جانی و مالی فراوانی میشوند ،.بنابراین اهمیت استفاده از این نوع تجهیزات ترافیکی بسیار پراهمیت و ضروری میباشد.
در جاده های پر پیچ و خم، رمپ های پارکینگ های عمومی و یا شخصی باید از آینه محدب استفاده کرد، تا رانندگان بتوانند همه زوایای پنهان را مشاهده کنند.به طور معمول از آینه محدب ترافیکی در پارکینگ و جاده استفاده می شود.تا دید رانندگان در پیچ ها و یا رمپ ها کامل شده و از تصادفاتی که عامل آن، دید محدود راننده ها بوده جلوگیری شود.
از لحاظ کاربردی آینه های محدب و مقعر به سه دسته تقسیم میشوند.آینه محدب ترافیکی، آینه محدب مستطیلی و آینه کاریکاتوری، که از این محصولات در مکان هایی مانند انبارها، تعمیرگاه های اتومبیل، فروشگاهها،نمایشگاهها، ترمینال های حمل بار، مهد کودک ها، جاده ها و خیابان ها استفاده میشود.
آینه محدب ترافیکی بسته به قیمت و جنسی که دارد، به چهار دسته تقسیم می شوند (آینه شیشه ای بدون فریم، آینه شیشه ای فریم دار ، آینه پلی کربنات و آینه استنلس استیل ) که هر کدام از ویژگی هایی متفاوت برخوردار هستند که روی کیفیت و کاربرد آن ها تاثیر می‌گذارد.
آینه های محدب پارکینگی و جاده ای در قطرهای 25 تا 100 سانتیمتری با قابلیت نصب بر روی پایه و دیوار تولید و عرضه میشود. آینه محدب ترافیکی مقاوم در برابر آفتاب ، باران و شرایط متغیر جوی میباشد.
برای خرید آینه محدب ترافیکی مناسب باید شناخت کافی از انواع آینه های ترافیکی را داشت.
فروشگاه بازار ترافیکی با کادری مجرب و باتجربه آماده فروش و پخش آینه های محدب و مقعر با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان و ارسال آن به سراسر کشور میباشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید و نصب انواع آینه محدب با ما تماس بگیرید.
قیمت: تماس بگیرید
نوع آگهی: خرید
نام پاسخگو: بازار ترافیکی
تلفن: 02166172948
موبایل: 09194317031
موقعیت: تهران
آدرس: خیابان امام خمینی نرسیده به میدان حسن آباد کوچه جهانگردی
نقشه:

موضوع: خدمات

نظرات نظرات تا اطلاع ثانوی غیر فعال است.