برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نانو ذرات اکسید روی صنعتی

محققان شرکت دانش بنیان نانو مواد گستران پارس پس از ماه ها مطالعه و آزمایش موفق به تولید صنعتی نانو ذرات اکسید روی (ZnO nanoparticles) شده اند. نانو ذرات اکسید روی یکی از ذرات معدنی پر کاربرد می باشد که به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی مناسب مورد توجه صنعتگران قرار گرفته است. از جمله خواص ویژه نانو ذرات اکسید روی میتوان به پایداری شیمیایی بالا، ثابت دی الکتریک پایین، فعالیت کاتالیزوری بالا، جذب نور فرو سرخ و فرابنفش و از همه مهم تر خاصیت ضد باکتری اشاره کرد.
از نانو ذرات اکسید روی علاوه بر صنایع آرایشی و بهداشتی، سرامیک، لاستیک و ... برای تولید پانسمان های طبیعی به منظور درمان زخم ها نیز استفاده میشود. به علت خاصیت ضد باکتریایی این نانو ذرات و همچنین به دلیل تضعیف اشعه فرا بنفش نور خورشید، از آنها در تولید کرم های ضد آفتاب نیز استفاده میشود.
اکسید روی همچنین در مقیاس نانو، یک نیمه‌هادی با شفافیت زیاد و لومینسانس قوی در دمای اتاق است و به همین دلیل انتخاب ایده آلی برای انواع حسگرها، دیودهای لیزری، نمایشگرها و الکترود شفاف است.
مجموعه نانو مواد گستران پارس این نانو ذرات با ارزش را در دو گرید آزمایشگاهی و صنعتی با بهترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب در مقایسه با نمونه های وارداتی به مشتریان خود عرضه می نماید. محققان و صنعتگران عزیز میتوانند

جهت استعلام قیمت برای خرید در مقیاس صنعتی با تلفن شرکت تماس حاصل نمایند.
قیمت: تماس بگیرید
نوع آگهی: خرید
نام پاسخگو: نانو مواد گستران پارس
تلفن: 02176871493
موبایل: 09358534280
موقعیت: تهران
آدرس: میدان رسالت- خیابان فرجام- پلاک 429
نقشه:

موضوع: صنعت

نظرات نظرات تا اطلاع ثانوی غیر فعال است.